• Svetainių, puslapių, tinklalapių kūrimas
  • turinio valdymo sistema
  • vizitinių kortelių dizainas
  • web dizainas
  • logotipų dizainas
  • skrajučių, lankstinukų dizainas
  • reklaminių antraščių kūrimas
  • turinio priežiūra
tinklalapių dizainas, svetainių dizainas, puslapių kūrimas tinklalapių dizainas, svetainių dizainas, puslapių kūrimas tinklalapių dizainas, svetainių dizainas, puslapių kūrimas tinklalapių dizainas, svetainių dizainas, puslapių kūrimas tinklalapių dizainas, svetainių dizainas, puslapių kūrimas
  • Svetainių, puslapių, tinklalapių kūrimas, web dizainas, turinio valdymo sistema, TVS, turinio priežiūra
  • Logotipų dizainas, skrajučių, lankstinukų dizainas, vizitinių kortelių dizainas, reklaminių antraščių kūrimas

Tinklalapio turinio valdymo sistema (TVS)  arba sistemos, tai serveryje esanti programa, kuri sukuria internetinį tinklalapį, be iš anksto egzistuojančių tinklalapio puslapių serveryje. Kitaip tariant, turinio valdymo sistema, sąveikaudama su duomenų baze, imdama iš jos tekstą ir leidybos nurodymus, sukuria tinklalapio puslapius „on-the-fly“ principu. T.y. naršyklei gavus užklausą, puslapis sukuriamas realiuoju laiku.

Turbūt niekam ne paslaptis, kad greičiausias ir efektyviausias būdas, greitai sulaukti lankytojų Jūsų tinklalapiui yra dienoraščių rašymas, jų komentavimas paliekant nuorodą į Jūsų tinklalapį. Bet dabar ne apie tai, mūsų tikslas gauti lankytojų srautą iš paieškos sistemų.

Taigi norint kad Jūsų tinklalapis būtų randamas paieškos sistemose, reikėtu atlikti keturis paprastus žingsnelius, kuriuos aš Jums ir pateiksiu.

PHP yra plačiai naudojama bendrosios paskirties programavimo kalba, kuri  ypač tinka kurti interneto programas ir gali būti integruota  į HTML

HTML (Hypertext Markup Language „Hiperteksto žymėjimo kalba“) – tai kompiuterinė žymėjimo kalba, naudojama pateikti turinį internete. Naudojama internetinių puslapių atvaizdavimui naršyklėse.

Dauguma svetainių kūrėjų, kurdami tinklalapį, daugiausia dėmesio skiria dviem pagrindiniams dalykams: dizainui ir turiniui. O kaip spalvos? Spalvos yra vienas svarbiausių dalykų kuriant svetainę, todėl kad jos atspindi emocijas, taip pat jos turėtų derėti prie Jūsų prekės ženklo.

Spalvos tai simbolika. Kai kažkas labai pavydi, mes kartais sakome „pažaliavo iš pavydo“, kai kažkas labai supyko, sakome „pajuodo iš pykčio“, kai patys pykstame, atrodo, kad viską matome raudonai. Spalvos veikia mus psichologiškai. Jos gali paskatinti mūsų apetitą, arba visai nuslopinti jį. Spalvos gali padaryti mus laimingus, supykdyti, nuliūdinti ar sujaudinti. Žemiau aptarsiu spalvas ir jų reikšmę lankytojams, kurie užsuks į jūsų tinklalapį. Tai leis Jums lengviau pasirinkti spalvas ir jų derinius.

Tekstas svetainėje turi būti aiškus ir lengvai įskaitomas. Kad turinys būtų efektyvesnis, visų pirmą jis privalo būti lengvai suprantamas. Kai žodžiai parenkami atsakingai, skaitytojai tikrai supras ką norėjote pasakyti. Ir labai tikėtina, kad lengvai skaitomas turinys, bus rimtai priimtas.

Jei tinklapį, puslapį, svetainėje ar kur kitur esantis tekstas, yra be lietuviškų raidžių, su klaidomis, žargonais ar be skyrybos ženklų, į tokį tekstą, tikrai nebus atsižvelgta rimtai, dar blogiau, kadangi tokį tekstą paprastai yra be galo sunku skaityti, jis greičiausiai net nebus perskaitytas iki galo.

Jei jau rašote, mintis dėstykite aiškiai ir nuosekliai. Kiekvienas puslapio elementas turi būti aiškiai suprantamas.....

| 1-5 / 6 | Sekantis
Tinklalapio kodas atitinka visus W3C reikalavimus. Patikrinti: xHTML, CSS
Plagariarisms of this web site will be automatically detected and prosecuted. Creative Commons License